Жан Ануй

Антігона

Трагедія на одну дію.

Тривалість 1 год. 10 хв.

Прем'єра: 20 січня 2017 року

Замовлення квитків

16 жовтня, середа (20:00) Купити квиток >>

Режисер  Олег Нікітін
Сценографія  Олексій Вакарчук
Художник по костюмах  Валентина Плавун
Художній керівник постановки  Михайло Резнікович

Переклад з французької В. Агеєва (сценічна версія театру)

Марія Агапітова, Ілля Пономаренко, Євген ЩербаньІлля ПономаренкоМарія Агапітова, Альона ВечіркоМарія Агапітова, Альона ВечіркоМарія Агапітова, Олександр СоколенкоМарія Агапітова

   П'єса «Антігона»  класика світової інтелектуальної трагедії XX століття, складна, відточено-красива сучасна версія античного міфу, яка під пером Жана Ануя перетворюється в нестримну історію про максималізм періоду становлення особистості, жагу до істини і непереборний людський потяг до свободи. Чи варто жертвувати власним життям заради високих ідеалів? Чи варто всупереч усьому обстоювати свої принципи? Що таке героїзм  сила духу, природна відвага, чи тимчасовий подорожній того ж, можливо, «наївного» максималізму юної жінки, яка намагається розставити всі крапки над «i»? Будувати життя за якимось певними правилами та канонами ...
   Вистава не дає очевидних відповідей, не пояснює, що є добре, а що погано, не змушує стати на чийсь бік і не нав'язує мораль, але якимось чином може «перетормошити», «заплутати» глядача в його власних емоціях, а потім, по закінченню дійства, «відпустити» додому. І ми будемо з надією усвідомлювати, що публіка покине зал «під враженням» із сотнею питань, які її глибоко схвилювали.

Дійові особи та виконавці:

Антігона 
Марія Агапітова
Марія Агапітова
Марія Агапітова

артистка студіїНаступна вистава
16 жовтня
Креон 
Ілля Пономаренко
Ілля Пономаренко
Ілля Пономаренко

артистНаступна вистава
16 жовтня
Ісмена 
Альона Вечірко
Альона Вечірко
Альона Вечірко

артистка студії

 
Наталія Жук
Наталія Жук
Наталія Жук

артистка студії

Гемон 
Євген Храмцов
Євген Храмцов
Євген Храмцов

артист студіїНаступна вистава
16 жовтня
Годувальниця 
Ангеліна Симонова
Ангеліна Симонова
Ангеліна Симонова

артистка студіїНаступна вистава
16 жовтня
Будусс 
Гліб Суряга
Гліб Суряга
Гліб Суряга

артист студіїНаступна вистава
16 жовтня
Дюран 
Захар Нечипор
Захар Нечипор
Захар Нечипор

артист студіїНаступна вистава
16 жовтня
Жона 
Дмитро Симоненко
Дмитро Симоненко
Дмитро Симоненко

артист студіїНаступна вистава
16 жовтня
Полінік 
Олександр Соколенко
Олександр Соколенко
Олександр Соколенко

артист студіїНаступна вистава
16 жовтня
Етеокл 
Кирило Данчук
Кирило Данчук
Кирило Данчук

артист студії

 
Євген Щербань
Євген Щербань
Євген Щербань

артист

Преса про виставу:

Коментарі:

Наталья 22.05.2019
Очень понравился спектакль. Ребята играли отлично. Игра Ильи Пономаренко покорила. Это то, ради чего стоит идти на спектакль.
Ирина 19.04.2019
Спектакль расстроил. К сожалению, я знаю мифы об Антигоне. Там она не "отстаивает свои принципы", а Креон не предлагает замять все потихоньку. Какие "высокие" идеалы? Просто в те времена верили, что не упокоив тело, душа обречена на ВЕЧНОЕ скитание без успокоения в Царстве душ умерших. Зная краткость и лишения земной жизни, это Царство воображение и вера раскрашивали непередаваемыми красками. Как такого можно лишить родного брата, тем более они окажутся там ВМЕСТЕ, ВСЯ семья объединиться! Антигона была заботливой до невозможности и очень доброй, а актриса играет комсомолку перед расстрелом. Шинель Креона очень это подчеркивала.
Оксана 06.03.2019
Вистава дійсно приємно вразила не тільки своїм сценарієм, але в першу чергу неймовірно самовідданою грою акторів. Ілля Пономаренко був неперевершеним. Він зміг донести до глядача увесь спектр переживань його героя, ту боротьбу, яка була у нього в душі. Це наче постійно пульсуючий оголений нерв, який от-от розірветься. Однозначно рекомендую для перегляду!
Анна 06.03.2019
Очень понравился спектакль. Всем рекомендую ! Отдельное спасибо Илье Пономаренко !
Потрясающе! Понравилось очень, зрители пережили эту боль и печаль вместе с актерами, плакали вместе с Креоном. Отдельное спасибо Илье Пономаренко! Браво! Все актеры очень искренне пережили эту историю, продумана постановка для большей глубины ощущений. Рекомендую.
Были 17.02 на спектакле "Антигона". Потрясающе! Полностью проникаешься
эмоциями, постановка продумана до мелочей, трагизм переживаешь каждой клеточкой. Ребята все очень талантливы, вжились в роль, ощущаешь каждого участника. В конце спектакля плакала вместе с Креоном. Отдельная похвала Илье Пономаренко, он великолепен! Браво!
Наталья 10.12.2018
Очень сильная постановка современной версии античного мифа об Антигоне! Минимум декораций, основной акцент ушел на мега-эмоциональное выступление героев (актеры так вживались свои роли, что все внимание было вовлечено на развитие сюжета. а на декорации даже некогда было внимание обратить!))) Особо впечатлила игра Ильи Понамаренко (актерский талант от Бога!!! так эмоционально и естественно! слезы на его глазах, так я до сих пор не пойму как у него так искуссно получается), а так же хотелось бы отметить, на мой взгляд, очень пересективных талантливых молодых актрис Марию Агапитову и Ангелину Симонову. Спектакль оставил незабываемые впечатления! Абослютно всем создателям и актерам: БРАВО!!!
Наталія 31.10.2018
Дуже сподобалось, дякую акторам за таку реалістичну гру. Подяка Іллі Пономаренко та Альоні Вечірко, таланти!!!
Алина 10.10.2018
Спектакль превзошел все ожидания. Игра актеров идет изнутри, они словно проживают весь драматизм, трагедию и печаль,- а с ними, проживает и зритель.
Весь спектакль держит зрителя в эмоциональном напряжении, задевая самые тонкие струны души...
Ребята- огромное спасибо за Вашу честную игру, за те эмоции и чувства, за те слёзы и почву для раздумий, которую я получила от этого спектакля!
Надежда 08.10.2018
Очень сильный спектакль. Спасибо всем актерам за искренность в игре и сильнейшие эмоции ! Отличная работа!
1 | 2 | 3 | 

Коментувати.

E-mail: Пароль: Реєстрація Забули пароль?

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

Ваше ім'я:
protect