Новини

Поширені запитання

Останнім часом бронювання та купівля електронних квитків стали дуже популярною послугою на нашому сайті. Зі збільшенням користувачів збільшилася і кількість помилок, що здійснюються при оформленні замовлення.   

Адміністрація театру звертається з переконливим проханням: перед тим, як зробити операцію з купівлею або бронюванням квитків на нашому сайті, ознайомитися з інструкцією щодо використання цієї послуги.

Поширені запитання: 
Я купив (а) електронний квиток, гроші з картки знялися, а лист із підтвердженням не прийшло. Що робити?
Перевірте на вашій пошті папку "СПАМ", дуже часто поштові служби визначають листи з номером замовлення (або електронними квитками) - як небажану пошту. Для уникнення подібних випадків додайте адресу  до списку довірених адрес.

 

Під час оформлення замовлення сталася помилка. Місця, які я вибирав (а), тепер не доступні, вони позначені яскраво-червоним кольором.
Час, що виділяється на оформлення замовлення, становить 30 хв. Протягом цього часу обрані вами місця резервуються на вказаний час. Отже, якщо у вас сталася помилка під час оформлення замовлення, ваші місця залишаються в тимчасовому резерві. Зачекайте 30 хв. і спробуйте знову оформити замовлення з самого початку, резерв повинен знятися автоматично.

 

Відбулася заміна (або відміна ) вистави. Я хочу здати куплений квиток. Як це зробити? 
Якщо ви придбали квиток в театрально-концертних касах Києва, або касі театру, ви можете здати квиток в касі театру до початку вистави. При собі потрібно мати паспорт та чек.
Якщо ви придбали електронний квиток, надішліть запит до служби технічної підтримки: .У мене виникли проблеми під час оформлення замовлення, жоден із вищевказаних прикладів мені не допоміг. До кого мені звернутися?
З усіх питань продажу, або бронювання електронних квитків звертайтеся до служби технічної підтримки: .

Коментарі:

Администратор
01.11.2013
Ирина.
Читайте пункт 2.
01.11.2013
Я выбрала билеты, но не смогла их оплатить. Теперь они подсвечены и недоступны? Как их оплатить?
Администратор
18.10.2013
Уважаемая Ольга!
Следуйте советам которые описаны в данной новости в пунктах 1 и 2. Если это не поможет обратитесь в службу поддержки.
Ольга
18.10.2013
Здравствуйте. Я заказала билеты на 8 ноября спектакль"Настоящий мужчина в начале тысячелетия", но на почту не пришел код, который нужно показать на кассе и при оформлении заказа я его не заметила. На схеме зала выбранные мной места сейчас показаны как забронированные. Смогу ли я их выкупить без кода брони?
Администратор
26.04.2013
Марина.
Обратитесь в службу поддержки.
Марина
26.04.2013
Здравствуйте, я зарезервировала билет, но хотела бы его оплатить картой, т.к. нахожусь не в Киеве и не смогу забрать билет до спектакля. как быть?
Администратор
17.03.2013
Юлия.
Обратитесь в тех. поддержку по электронной почте указанной выше.
Юлия
16.03.2013
Добрый день,
возникла проблема при оформлении электронных билетов на спектакль "Деревья умирают стоя" на 16 марта. Была успешно завершена транзакция, деньги со счета снялись, однако электронного письма я не получила, папку Спам проверила.уже прошло около 40 минут, смогу ли я, используя номер электронного заказа, получить билет в кассе перед спектаклем?
Администратор
13.03.2013
Нет, нельзя, после указанного срока заказ автоматически будет снят и места освободятся для продажи.
Рекомендуем обратиться на адрес ticket@rusdram.com.ua с просьбой о возможности продления резерва.
12.03.2013
я хотела узнать можно ли их забрать после крайнего срока. в течении 16-го марта?

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up