Щербань Євген Олександрович

артист

Вистави та ролі:

Антігона
9.02 
Етеокл
Пасажир без багажу
24.01, 4.02 
Гастон (в молодості)
Вид з мосту
21.02 
Родольфо
Суміш небес і балагана Учасник вистави
Загадкове нічне вбивство собаки
24.03 
Крістофер Бун
Джульєтта та Ромео Ромео, син Монтеккі
Тепленьке місце Учасник перестановки
у виставі Пасажир без багажу у виставі Пасажир без багажу у виставі Джульєтта та Ромео у виставі Джульєтта та Ромео у виставі Джульєтта та Ромео у виставі Джульєтта та Ромео у виставі Джульєтта та Ромео у виставі Джульєтта та Ромео у виставі Джульєтта та Ромео у виставі Джульєтта та Ромео у виставі Пасажир без багажу у виставі Вид з мосту у виставі Вид з мосту у виставі Вид з мосту у виставі Антігона у виставі Загадкове нічне вбивство собаки у виставі Загадкове нічне вбивство собаки у виставі Загадкове нічне вбивство собаки у виставі Загадкове нічне вбивство собаки у виставі Загадкове нічне вбивство собаки у виставі Загадкове нічне вбивство собаки у виставі Вид з мосту у виставі Вид з мосту у виставі Джульєтта та Ромео

Закінчив Київський Національний університет театру, кіно, і телебачення ім. Карпенка-Карого.
Курс М.Ю. Резніковича.

Коментарі:

Анна
13.03.2019
Евгений, Вы замечательный актер! Спасибо большое за Ваш талант. Удачи Вам!!!))
Анастасия
24.01.2019
Спасибо за эмоции и за талант.
Андрей
14.12.2018
Блистательный Евгений Щербань в "Загадочном ночном убийстве собаки"! Просто нет слов! Я, как зритель, получил просто такой кайф от игры всех в этом спектакле, что запомнится лет на 50...:-)И конечно- Доля и безусловно Кобзарь...Великолепно!
Потрясена игрой в Загадочном ночном убийстве собаки. Прорыдала весь спектакль. Невероятно точно передана мимика и жесты, и поведение. Каждая реплика прямиком в сердце. Браво!Продолжила бы аплодировать и сейчас, но уже без слёз))
Лариса
17.06.2018
Вчора з учнями двох десятих класів подивилися виставу"Містичне нічне вбивство собаки".Дуже дякуємо усім,хто працював над цим чудовим сучасним спектаклем! А особливо дуже-дуже хочеться подякувати Вам,пане Євгене! Важко підібрати слова,аби висловити своє захоплення Вашою грою,щирістю,талантом! Ми вже бачили Вас у виставі"Ігри на задньому дворі".І кожного разу Ви неперевершені!!! Ви не граєте,а проживаєте роль,Ви-оголений нерв,за Вами спостерігаєш із завмиранням серця,подих перехоплює від Вашої гри.Ви зовсім не жалієте себе, виснажуєте, спопеляєте, віддаєтеся спектаклю без останку, але запалюєте серця глядачів, примушуєте замислитися над важливими речами...Дякуємо Вам!!!Але просимо :бережіть себе, будь ласка!!!Адже попереду ціле життя та багато цікавих незіграних ролей! Бажаємо Високого покровительства Небес, янгола-охоронця на всіх дорогах, Божої благодаті,визнання, творчих успіхів, звершень,перемог,вдячних глядачів, здоров'я, любові!!! З повагою-Лариса.
Без імені
25.05.2018
Спасибо, огромное !!!
07.05.2018
Подивились разом із друзями 29-го квітня спектакль «Загадкове нічне вбивство собаки». Якщо одним словом, то спектакль – надзвичайно ПРИГОЛОМШЛИВИЙ. І - у всіх аспектах: - і сюжет,- і постановка,- і гра акторів.
Нам дуже-дуже-дуже сподобалась Ваша гра, Євгене! Попри свої зовсім ще молоді роки, Ви здавалось не грали, а - ПРОЖИЛИ свого героя! І зробили це ТАК чесно, так проникливо та щиро – аж до мурах…! Дякуємо Вам, Євгене, за ВАШОГО Крістофера, за – Ваш величезний ТАЛАНТ, за – Вашу ЩИРІСТЬ, за Вашу – акторську ЖЕРТОВНІСТЬ! БРАВО ! ВАШ Крістофер змусив замислитись нас дорослих багато над чим… І, мабуть, кожен із нас-глядачів виніс урок із цього... Після спектаклю з’явилося відчуття крайньої необхідності неодмінно стати кращим! Прийміть наші найщиріші побажання сил та творчої наснаги і горіння!
Ольга
05.05.2018
Была сегодня на спектакле "Загадочное ночное убийство собаки". Получила массу удовольствия,я в восторге, эмоций переполняют! Очень рада, что у нас в стране есть такие молодые талантливые люди. Продолжайте и дальше радовать зрителей и удачи Вам на этой нелегкой стези.
28.04.2018
Евгений, Ваш Кристофер - настоящий, живой, даже какой-то родной.
Вы замечательно вжились в роль. Поражена Вашим талантом.
Интересных, многогранных ролей Вам да побольше)
27.04.2018
женечка,поздравляю с премьерой!была сегодня на спектакле-потрясена твоей игрой!мощно,с полной отдачей,на натянутом нерве!спасибо!алла анатольевна
12

Коментувати

Перед тим як написати коментар, ознайомтесь з правилами сайту.
Увага! Коментарі незареєстрованих користувачів будуть розміщуватися на сайті після перевірки адміністратором.

protect
go_up